Teleteknik Home
0 352 339 21 21

Yemek Odası

Kayseri'de yemek odası takımlarımızla evinizde şıklığı ve konforu bir araya getiriyoruz. Yemek odasında İnegöl mobilya kalitesiyle tasarlanan yemek masaları, sandalyeler, vitrinler ve daha birçok seçenek arasından, evinize uygun olanı seçebilirsiniz. Kayseri'nin önde gelen mobilya mağazalarından biri olarak, estetik ve dayanıklı malzemelerle ürettiğimiz takımlarımızla, evinizi özel bir atmosfere kavuşturuyoruz. Deneyimli ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak için sizlere yardımcı olacaktır. Kayseri'de İnegöl Mobilya kalitesiyle donatılmış yemek odası takımlarımızla evinizi mükemmelleştirmek için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Yemek odası takımları evlerinize karakter duruş kazandıran, aileniz ve misafirlerinizle saatlerce masa sohbetleri yaptığınız olmazsa olmaz parçalardır. Hem yeni evlenecek çiftlerin hem de evini yenilemek isteyenlerin tercihi olan İnegöl mobilya yemek odası seçenekleri harikulade tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedir. Kişi sayısına göre şekillenebilen yemek odaları kalabalık aileler için kurtarıcı seçenekler sunmakla birlikte her tarza ve bütçeye hitap edecek tasarımlarla her beklentiyi karşılayacak şekilde özenle tasarlanır.

Yemek odasını tamamlayan yemek masası ve sandalyesi, bench, vitrin ve konsol parçaları sıra dışı tasarım çizgileriyle evlerinizin en güzel alanlarını süslemek için özenle çeşitlendirilmektedir.

Kalite ve şıklık arayanların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan İnegöl yemek odası, her renk ve tarza cevap bulabilecek şekilde kategorize edilerek kullanıcılarımızın beğenisine sunulmuştur. Genişletilebilir formdaki yemek masaları kalabalık yemeklerin daha konforlu  ve keyifli geçmesine olanak sağlamakla birlikte kültürümüzün misafirperver tavrına işlevselliğiyle uyumu yakalamaktadır. Küçük alanlar için düşünülen benchlerin masa altına gizlenebilmesi alandan oldukça tasarruf sağlamaktadır.

Daha geniş alan ya da salon için düşünülen İnegöl yemek odası tercihlerinde TV üniteleri ve vitrinler daha çok tercih edilmektedir. Yemek takımlarının ve gereçlerinin düzenli ve ulaşılabilir olmasını sağlayan ürünler görünüm açısında da her zevke hitap edecek şekilde yemek odası takımlarına uyumlanabilir şekilde yerini almaktadır. Bunun yanı sıra masa üstü için tercih edilen aydınlatmaların da yemek odası takımlarının kullanılacağı alanların kullanılış biçimine göre katmak istediğiniz havayı yakalamanıza imkan sağlayacak ve keyifli akşamlarınızın tamamlayıcısı olacaktır.

İnegöl Yemek Odası konseptinde geniş ürün yelpazesine göz atabilir evinizin tamamlayıcısı olan yemek odası takımlarıyla zevkinize uygun tüm özelliklere karşılık bulabilirsiniz.

Modern Yemek Odası Takımları

Günlük yaşantısında da ihtişamlı olmayı tarz olarak benimsemiş, kalite severlerin tercihi olan modern yemek odası takımları ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken formlarıyla evlerin gözdesi olarak yerini almaktadır. Lüks tasarımlarıyla modern zevklere ve sezonlara uyarlanan modern modeller daha klasik ve daha avangrda yakın zevklere uyumlanabilir.  Daha geniş ve ışıltılı tasarlanan modern modellerde masa ayaklarındaki detaylar, iri parçalar ve ince detaylar sıklıkla kullanılır. Koltuğu andıran sandalyelerle yalnızca ihtişamı değil konforu da yakalama fırsatı doğar.

Modern yemek masası takımını destekleyecek konsol, vitrin ve aydınlatmalarla daha derin ve hacimli alanlar yaratabilir lüks bir restoranda akşam yemeği havasını evinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Daha çok gold ve gümüş detaylı ışıltıların kullanıldığı modern yemek odası takımlarında görsel olarak göz doldurucu tasarımlar görürüz. Avangard ve retro modellere göre masa ayakları ve koltuğa yakın tasarlanan sandalye detaylarında iri kabartma ya da motifler tercih edilmektedir.

Modern yemek odası takımının kullanılacağı yer de oldukça önem taşımaktadır. Oldukça ihtişamlı yapıya sahip olan tasarımlar örneğin salonda kullanıldığında diğer mobilyaların sönük kalmasına sebep olabilir. Tercih edilecek model kullanılacak alan dikkate alınarak seçilmeli ve uyum içerisinde olmalıdır. 

daha fazla
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?