Teleteknik Home
0 352 339 21 21

Yemek Odası

İnegöl Mobilya Yemek Odası Takımları 

Yemek odası takımları evlerinize karakter duruş kazandıran, aileniz ve misafirlerinizle saatlerce masa sohbetleri yaptığınız olmazsa olmaz parçalardır. Hem yeni evlenecek çiftlerin hem de evini yenilemek isteyenlerin tercihi olan İnegöl mobilya yemek odası seçenekleri harikulade tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedir. Kişi sayısına göre şekillenebilen yemek odaları kalabalık aileler için kurtarıcı seçenekler sunmakla birlikte her tarza ve bütçeye hitap edecek tasarımlarla her beklentiyi karşılayacak şekilde özenle tasarlanır.

Yemek odasını tamamlayan yemek masası ve sandalyesi, bench, vitrin ve konsol parçaları sıra dışı tasarım çizgileriyle evlerinizin en güzel alanlarını süslemek için özenle çeşitlendirilmektedir.

Kalite ve şıklık arayanların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan İnegöl yemek odası, her renk ve tarza cevap bulabilecek şekilde kategorize edilerek kullanıcılarımızın beğenisine sunulmuştur. Genişletilebilir formdaki yemek masaları kalabalık yemeklerin daha konforlu  ve keyifli geçmesine olanak sağlamakla birlikte kültürümüzün misafirperver tavrına işlevselliğiyle uyumu yakalamaktadır. Küçük alanlar için düşünülen benchlerin masa altına gizlenebilmesi alandan oldukça tasarruf sağlamaktadır.

Daha geniş alan ya da salon için düşünülen İnegöl yemek odası tercihlerinde TV üniteleri ve vitrinler daha çok tercih edilmektedir. Yemek takımlarının ve gereçlerinin düzenli ve ulaşılabilir olmasını sağlayan ürünler görünüm açısında da her zevke hitap edecek şekilde yemek odası takımlarına uyumlanabilir şekilde yerini almaktadır. Bunun yanı sıra masa üstü için tercih edilen aydınlatmaların da yemek odası takımlarının kullanılacağı alanların kullanılış biçimine göre katmak istediğiniz havayı yakalamanıza imkan sağlayacak ve keyifli akşamlarınızın tamamlayıcısı olacaktır.

İnegöl Yemek Odası konseptinde geniş ürün yelpazesine göz atabilir evinizin tamamlayıcısı olan yemek odası takımlarıyla zevkinize uygun tüm özelliklere karşılık bulabilirsiniz.

2022 İnegöl Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları birçok farklı şekilde tasarlanabilmektedir. Çeşitlilik olarak oldukça zengin olan yemek odası takımları, 2022 yılının trendlerine uyum sağlayarak tercih açısından her kullanıcının zevkine hitap edebilmektedir.

Misafir ağırlama kültürünün en şık hali olan İnegöl yemek odası takımları, aileniz ve sevdiklerinize şık bir yemek keyfi sunmanız için 2022 trendleriyle evlerinize eşlik ediyor. Modern tasarımların zamansız çizgilerle buluştuğu 2022 İnegöl yemek odası takımları, açılıp kapanarak büyüyebilen masaları, minimal tasarımlarıyla hem alandan tasarruf etmenizi hem de kalabalık sofralar hazırlamanızı mümkün kılıyor. Amerikan ya da normal mutfak içerisinde tercih edilebilen yemek odası takımlarının mutfaktaki dolap tasarımları ve renkleri ile uyum sağlaması takımınızın daha ön planda olmasını sağlayacaktır. Salonda kullanılması amaçlanan yemek odası takımlarında ise salon içerisindeki mobilya ve eşyalarla uyum sağlamasının yanı sıra yemek takım gereçlerinin saklanması açısından tercih edilen konsolların iç hacmi de 2022 trendlerine yön verecek şekilde hazırlanmıştır. Vitrin şıklığından vazgeçemeyenlerin cam rafların dayanıklılığı baz alınarak tasarlanan ürünlerle kalite ve şıklığı 2022 İnegöl Yemek Odası Takımları ile yakalama şansını değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Modern çizgilerle şıklığı yakalamak isteyenlerin tercihi olan modern yemek odası takımları sade ve ferah alan yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi. Gösterişli ve ihtişamlı zevklere sahip olan kullanıcılar ise daha çok klasik ve avangart yemek odası takımlarını tercih etmektedir. Ahşaptan vazgeçemeyenler için de sıcak ve doğal şıklık arayışına yanıt bulan tüm 2022 yemek odası tasarımları ürün yelpazesinde yerini almaktadır.  Son zamanların modası haline gelen mermer desenli yemek odası takımları kalitesinden ödün vermeden sezonu yakalamak isteyenler için 2022 İnegöl Mobilya takımları farkıyla kullanıcısıyla buluşuyor.

İki farklı tasarımın birleştiği yemek odası takımları da 2022 sezonunda oldukça dikkat çekmekte. Mermer ve ahşap detayların modern çizgilerle buluşması evinize farklı bir hava katmakla beraber daha hareketli bir görüntü yakalamanızı sağlar. Modern tasarımlarda öne çıkan ince ve zarif tasarımlar odanıza kibar bir form kazandırmasının yanında hareket alanında da rahatlık sağlayarak akşam yemeklerinin vazgeçilmezi oluyor. 2022 İnegöl yemek odası takımları, 12 kişiye kadar misafir ağırlayacağınız genişlikte seçenekler sunmakla birlikte çekirdek aileler için daha minimal modeller sunarak çağa ayak uydurmanızı sağlar.

İnegöl Modern Yemek Odası Takımları

İnegöl mobilya avangart yemek odası takımları oldukça gösterişli ve göz kamaştırıcı dikkat çekiciliğiyle tasarlanmaktadır. Dikkatleri üstüne çekmek isteyenlerin ve şıklığı yaşamının her alanına entegre etmiş kullanıcıların vazgeçilmez tercihi İnegöl modern yemek odası takımları, altın varaklı detayları ve ince işlemeleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

Günlük yaşantısında da ihtişamlı olmayı tarz olarak benimsemiş, kalite severlerin tercihi olan modern yemek odası takımları ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken formlarıyla evlerin gözdesi olarak yerini almaktadır. Lüks tasarımlarıyla modern zevklere ve sezonlara uyarlanan modern modeller daha klasik ve daha avangrda yakın zevklere uyumlanabilir.  Daha geniş ve ışıltılı tasarlanan modern modellerde masa ayaklarındaki detaylar, iri parçalar ve ince detaylar sıklıkla kullanılır. Koltuğu andıran sandalyelerle yalnızca ihtişamı değil konforu da yakalama fırsatı doğar. İnegöl modern yemek odası takımlarıyla yalnızca yemek odası takımınız değil misafirperverliğiniz de göz alıcı olacak.

Modern yemek masası takımını destekleyecek konsol, vitrin ve aydınlatmalarla daha derin ve hacimli alanlar yaratabilir lüks bir restoranda akşam yemeği havasını evinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Daha çok gold ve gümüş detaylı ışıltıların kullanıldığı modern yemek odası takımlarında görsel olarak göz doldurucu tasarımlar görürüz. Avangard ve retro modellere göre masa ayakları ve koltuğa yakın tasarlanan sandalye detaylarında iri kabartma ya da motifler tercih edilmektedir.

Modern yemek odası takımının kullanılacağı yer de oldukça önem taşımaktadır. Oldukça ihtişamlı yapıya sahip olan tasarımlar örneğin salonda kullanıldığında diğer mobilyaların sönük kalmasına sebep olabilir. Tercih edilecek model kullanılacak alan dikkate alınarak seçilmeli ve uyum içerisinde olmalıdır. Siz de evinizin modasında ihtişamdan vazgeçemeyenlerdenseniz İnegöl modern yemek odası takımları tam size göre.

Kampanyalı İnegöl Yemek Odası Takımları Fiyatları

Yemek odası takımları pek çok çeşitliliğe sahip olduğu için fiyatları da fazlasıyla değişkenlik göstermektedir. Yemek odası takımlarında kullanılan malzemeler, hangi ağaçtan üretildiği ve bu malzemenin ne kadar uzun ömürlü olduğu, dayanıklılığı ve kalitesi İnegöl yemek odası takımı fiyatları üzerinde değişkenlik yaratan etmenlerdir.

Yemek odası takımlarının modelleri, hangi sezon içerisinde yer aldığı da fiyat konusunda farklılıkları ortaya çıkarmaktadır. Yeni sezon model yemek odası takımlarının fiyatları bir önceki yıla göre farklılık gösterecektir. Lüks zümreye hitap eden klasik ve avangart yemek odası takımları diğer modellerle kıyaslandığında fiyat açısından farklar ortaya çıkabilmektedir. Farklı tasarımların ve detayların işlendiği yemek odası takımlarında kullanılan renk, tasarımın özgünlüğü, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir olması gibi özellikler de fiyatı etkilemektedir. Sınırlı sayıda üretilen mobilyalar da fiyatlar daha yüksek hale gelebilmektedir.

Yemek odası takımlarının tamamlayıcısı olan mobilyalar da fiyat açısından bütçeyi etkileyebilmektedir. Konsol, vitrin gibi ürünler fiyat skalası açısından esnek bütçeyle herkesin zevkine hitap etmektedir. Tamamlayıcı mobilyalar da kendi içerisinde çeşitlilik göstermesi ve yemek masası takımlarına uyarlanabilir tasarlandığı için seçilecek ürünlerin kalitesi, hangi kategori içerisinde yer aldığı, üretildiği malzeme ve işlevselliğiyle de fiyata etki etmesi kaçınılmazdır.

İnegöl yemek odası takımı fiyatları, birbirinden çeşitli parçalarıyla oturma odası mobilyalarınızla kombinlenerek her bütçeye hitap edecek geniş ürün yelpazesi sunar.

daha fazla
WhatsApp WhatsApp