Teleteknik Home
0 352 339 21 21

İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya ile ilgili her şey İnegöl’de Ali Usta ve kardeşlerinin 1935 yılında Kasımefendi Caddesi’nde kurdukları marangoz işleri yaptıkları atölyede başlamıştır. İnegöl’ün zeki ve yetenekli gençleri mobilya üretilen bir atölyeye dönüştürdükleri bu yeri Mobilya Sanat Mektebi haline getirip zamanla ürettikleri ürünleri aranır hale getirmiştir.

Özeldir ve kıymetlidir çünkü İnegöl’deki ağaç işçiliği ile ilgili ilk bilgiler 1500’lü yıllara, kadırga küreği imalatı yapan köy kayıtlarına kadar gitmektedir. 17. Yüzyılda Evliya Çelebi’nin, mamur bir şehir olarak bahsettiği İnegöl, 18. ve 19. yüzyılda Osmanlı Devleti tersanelerinin kereste ihtiyacının karşılanmasında görev alırken 1940’lı yıllarda mobilya imalatına başlamıştır. 

İnegöl’de ağaç işlerinin çok eski bir geçmişi olduğu görülmektedir. Halk buradaki ormanlardan yüzyıllardır faydalanmış, makineli tarımdan önce de çiftçilik araçları imalatı yapan tecrübeli İnegöl ustaları hep var olmuştur.

Orman ve hammaddeyle birlikte nitelikli iş gücü yoğunluğu, mobilya sanayinin burada kurulumuna ve gelişmesine yol açarken, İnegöl Mobilya Mutfak Masası üretimine de anlam katmıştır.

İnegöl'de at arabası, tahta kaşık, sandalye, çanta ve sandık imal eden bu tecrübeli, yetenekli ustalar ilk defa 1945 yılında  kendi tasarımları mobilya üretmiştir. Bilin bakalım hemen ardından ne oldu? Mobilya çeşitlerinin artmasıyla ata mesleğine sahip olan yeni ustalar; dikiş kutusu, iskemle ve koltuk gibi inovatif ürünler üretmiştir.

İnegöl Mobilyası, Türkiye’nin en kaliteli mobilya markası sıralamasında ilk sıralarda yer alır. Genel olarak özel tasarım araştırmalarıyla üretilen çok çeşit, farklı renk ve tasarımlarıyla yaşadığınız alana İnegöl mobilya ürünleri ayrıcalık katar.

Hayatınızın çok önemli bir bölümünün geçtiği yaşam alanlarınızda İnegöl Mobilya size rahatlık ve konfor sağlamayı kendisine görev edinmiştir.

Günlük hayatınızın dinlenme, eğlenme ve birlikte zaman geçirme tarafına mekan olan evlerin dekorasyonu ve konforu sahiplerine rahatlık, estetik ve göz zevki verecek İnegöl Mobilya eserleriyle kendinize aldığınız en faydalı hediye olacak.

Her zevke göre renk, estetik, tasarım, ergonomi, materyal ve kullanım kolaylığı verilen karşılığı garanti eder. Ödediğiniz paranın karşılığını tam olarak alacağınız, yıllarca gönül rahatlığıyla kullanacağınız yaşam alanınıza fark katan, dolduran, özellik ve güzellik kazandıran mekanı mekanınız yapan İnegöl mobilya kaliteden ötesidir.

İnegöl mobilya koltuk takımları

Yaşam alanlarınıza, evinize, ofisinize estetik görünüm, güzellik, ferahlık ve rahatlık kazandırmak istiyorsanız İnegöl mobilya koltuk takımları salon ve oturma odalarınıza yeni bir hava katar. İnegöl mobilya koltuk takımları ile dekorasyonunuzu titizlikle tasarlanmış, rahat, estetik, ergonomik bir konfor sağlayacak, sağlayarak bedeninizi destekler. Modern, klasik veya Retro tarzı tercihinize uygun tasarım, renk, farklı, özel aksesuar çeşitleriyle seveceğinizi, beğeneceğiniz ortam oluşturur.

Yumuşacık, rahat, dinlendiren ve hijyenik materyallerle donatılan, konforlu, fonksiyonel, İnegöl mobilya koltuk takımları uzun yılların deneyimi, kullanılan teknoloji, tasarım kalitesiyle aksesuarlar, duvar rengi, pencere stili, perdelerle uyumlu bir güzelliğe kavuşacaksınız.

Tarzınızı ve kendinizi en iyi biçimde anlatma, aktarma fırsatı yakalayacaksınız. İnegöl mobilya koltuk takımları ile gerçekten hayal ettiğiniz gibi hissedeceksiniz.

Her türlü stil, tarz, renk ve tasarım çeşitleriyle donanmış kumaş, titiz özenli işçilik ve zengin ayrıntılarıyla yaşam alanlarınıza şıklığı zarafeti, çekiciliği, estetiği ve şıklığı koltuk takımları sayesinde bulacaksınız.

İnegöl mobilya yatak odası

Yoğun, yorucu ve yorgun bir günün sonunda gözünüzün aradığı, hemen orada olmak istediğiniz, şöyle bir yarım saat dinlenmek, kendinize gelmek istediğiniz yer; yatak odasıdır. İnegöl mobilya yatak odası size günün sıkıntısını, stresini ve yorgunluğunu penceresinden dışarı attığınız, rahat bir uykuya daldığınız bir konfor sunar.

Yatak odası hayatınızın da sıkıntılarını attığınız, güzel, enerjik ve umut dolu bir sabaha uyandığınız; sizi ferahlatan, rahatlatan ve harika bir uyku çekmenize imkan sağlayan bir mekan oluşturur. Konfor, estetik, rahatlık, huzur, mutluluk ve şıklık gibi güzellikleri bir arada buluşturan yatak odaları nefis uykularla dinlenerek uyanmanın zevkini, rahatlığını, sadeliğini, modern, klasik ve Retro tarzların güzelliğine, yakışan yatak odasıyla yeni gününüze gülerek merhaba demenizi sağlar.

Büyüleyici bir güzellikle hayatınızı bir yastıkta, yıllarca huzur ve rahat içinde güzel bir uykunun, rahat gecelerin sığınağı olan yatak odası takımı konusunun uzmanı tasarımcı ve ustaların rahatınız, huzurunuz, keyif ve konforunuz için standart yatak odalarından farklı hale getirdiği renkliliği sunmaktadır.

Kendi tarzınız, rahatınız, sağlığınız, mutluluğunuz huzurunuz için yatak odası takımları, bazalı, sandıklı, kullanışlı renk ve modelleriyle dolap, karyola, şifonyer, komodin, bench gibi kaliteli donanımlarıyla uzun yıllar değiştirmenize gerek duymayacağınız, ruhunuza, belinize ve boynunuza dost olacaktır. Sıradan yerine, size özel, özgün, özellikli muhteşem bir esere sahip olacaksınız.

İnegöl mobilya düğün paketleri

Evlilik; sevdiğiniz, saygı, mutluluk, huzur ve saadet içinde birlikte bir ömür boyu birlikte yaşamayı, yaşlanmayı düşündüğünüz, diğer yarınız olarak gördüğünüz biriyle yuva kurmaktır. Düğün paketleri bu yuvanın içini gönlünüze göre donatmak için var.

Hayatın içinde yer alan önemli köşe başlarından, inilen ve çıkılan merdivenlerden biri evliliktir. Evliliği güzel yapan duygu; bir yuva kurmak ve ruh ikizinizi bulmaktır. Düğün paketleri de bu birlikteliği sarar.

Evlenen, yeni yuva kuranların pek azı harcamaların hesabını yapmadan evini donatır. Fakat evlenenlerin pek çoğu, kuşlar misali yuvayı dal dal, birer birer, adım adım bir araya getirir. Yuva bu nedenle belki daha kıymetli, bunun için daha büyük bir anlam kazanır. Düğün paketleri her bir dal parçasıyla yuvanızı hazırlamanızda size en büyük yardımcıdır.

İnegöl mobilya düğün paketleri bu kıymeti ve anlamı daha da taçlandırmak için vardır. Harcanan paranın büyüklüğü değil de kuruş kuruş biriktirilen umut çok daha önemli, anlamlı ve tatlıdır.

Düğün paketleri size göre; klasik, modern, Retro tasarımlı salonunuzu, mutfağınızı ve yatak odanızı, yuvanızın dekorasyonunu muhteşem olacak, dostlarınızı sevindirecek, misafirlerinizi imrendirecek kaliteli, zarif, estetik, rahat ve konforlu ürünlerle tasarladı.

Evlenmenin tabii ki zor tarafı ve masraf yükü olacaktır. Düğün ceyiz paketleri düğün masraflarının maddi yükünün hafiflemesi, yuvanıza mutlu başlamanız, çok hoş odalara, nefis dekorasyona, cebinizi fazla zorlamayan masraflara; ekonomik rahatlık sağlayacağınız, daha fazla kazanıp sevdiklerinizle beraber çok huzurlu, salonda, mutfakta, yatak odasında yaşamanın tadını çıkarmanız için hazırlıklar yapıyor.

Düğün paketleri ekonomik ve sağlam bir yuva kurmanın püf noktasıdır. Dilediğiniz tarz, stil ve türde mobilya ceyiz takımı, sizin için en uygun, yuvanıza yakışan, zevkinizle örtüşen, evinizi huzurlu ve mutlu bir yuva olarak gösterecek.

Salon koltuk takımı, oturma odası, yemek masası takımı, yatak odası takımı, konsol, ayna, masa ve sandalyede sadeliğin, güzelliğin, kalitenin, zarafetin, estetiğin, şıklığın keyfini düğün setleri mobilya ödeme kolaylıkları ile yaşayın.

İnegöl mobilya tv üniteleri

Yaşadığımız her alanda televizyon alanın göze hoş görünmesi önemlidir. Göze hoş görünmesinin yanında estetik, fonksiyonel ve işlevsel bir alana da sahip olmalıdır. TV üniteleri alanlarının çok önemli görevleri vardır: işleri kolaylaştırır, önemli eşyalara yer açar, düzenli bir alan, estetik, güvenli ve fonksiyonel kullanım sağlar.

Evde; dinlenmek, eğlenmek, nefes almak amacıyla karşısına oturup uzun vakit harcadığınız, karşısında uzun saatler gözlerinizi alamadığınız yer televizyon alanıdır. Mobilya tv üniteleri izleme süresinin keyfini artırmak, alana rahat, ferah ve hoş bir atmosfer sağlamak, fonksiyonel, etkileyici bir dekorasyon, sayısız kolaylıklar sunmak; ahşap, metal, cam, sabit, hareketli, rafı, dolabı, çekmecesi, vitrini ile zengin bir donanım sağlamak amacını taşır.

İnegöl mobilya tv üniteleri artık salon, oturma odası, mutfak, yatak odası, genç odası gibi alanlarda genel dekorasyon tarzına, boyutlarına, koltuk, kanepe, büfe, sehpa gibi eşyalara uyum sağlayarak, yaşam alanlarının estetiği, fonksiyonelliği, konforu, etkileyici ve şık görüntüsüyle, göz alıcı, ilgi çekici biçimde yaşam alanının ambiyansını değiştirmektedir.

Salon ve oturma odasının organik parçası haline gelen mobilya tv üniteleri göz yormayan, dinlendiren, rahat ve ferah bir alan sunarak geometrik tarza sahip seçenekleri, kolay temizlenebilmesi, kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmesi, sağladığı görünüm ve konfor, faydalı bir kullanım sağlamaktadır. Salaşlığı, dağınıklığı gideren üniteler, düzenli bir alana kavuşmanızı sağlarken göz yormayan, hoş, ferah ve sade çekmece ve rafları, kolaylık, sakinlik ve düzenli mekanlar oluşturur.

Farklı kaplama ve desenlerle mobilya tv üniteleri ortamın genel havasına ve tarzına çok kısa sürede uyum sağlar, minimal tasarımlar kişisel bir alan oluşturmanıza, kendinizi daha iyi hissetmenize, modern görünüm kazandırmanıza, seyir keyfinizin artmasına, keyifli, eğlenceli, huzur veren, dinlendiren bir boyuta ulaşmanıza fırsat sunar.

İnegöl Mobilya Mutfak Masası

İnegöl’deki kalifiye işgücü; ince el işçiliğiyle, en kaliteli malzemeyi de kullanarak sanat ağırlıklı, çok güzel ürünlerin başında İnegöl mobilya mutfak masası üretimi olmuştur.

Üretim sürecinde kullanıcıların ihtiyaçlarının dikkate alındığı mutfak masası sandalyesi, oturma minderi ve bench ile set olarak tamamlanmaktadır. El emeği, göz nuru, el işçiliği yoğun özel ilgi bakış açısıyla tasarımcıların hayal gücüne, müşteri istek, beklenti ve trendlere göre zengin alternatifler sunmaktadır. Mutfak masası farklı renk seçenekleriyle kaliteli, malzeme, işçilik, estetik, ergonomi, pratik, kullanımı kolay, taşınabilir, dayanıklılık avantajlarını sunmaktadır.

Evinizin genel tasarımına, dizaynına, renklerine, ışık alma durumuna, kullanılacağı alan ölçülerine tercihlerde bulunabilirsiniz.

İnegöl sandalye

İnegöl sandalye; estetik, dikkat çekici, zarif, rahatlatıcı ve dayanıklı özelliklere sahiptir. Sandalye; dekorasyonun diğer parçalarına, diğer parçalar da sandalyeye göre gözden geçirilerek seçilmelidir. İnegöl sandalye görünüm ve tasarım itibarıyla uyumlu özellikler taşımaktadır.

Kaliteli, estetik, dikkat çekici, şık sandalye kullanıcıların ve misafirlerin kendini iyi hissetmesinde sandalye beklentileri rahatlıkla karşılar. Dayanıklı, günlük kullanım için kaliteli malzemeden üretilmiştir. Rakipleriyle ve alternatifleriyle kıyaslandığında kazançlı bir ticaret fırsatı sunar. İnegöl sandalye iskelet yapısı iyi ve kalitelidir.

Yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı alternatiflerdir. Sandalyenin iskeletinde kaliteyi belirleyen faktör meşe, ceviz, kayın gibi dayanıklı ağaç türlerinden üretilmiş olmasıdır. Kullanılabilir, sadeliği, sağlamlığıyla seçilebilir tasarımlar olarak dikkat çeker.

Yüksek kalite standartları, modelleri, çeşitleriyle İnegöl sandalye takımı, estetik ve şık özellikleriyle de ön plana çıkar. Rahat oturumu, iskeletin meşe, ceviz, kayın gibi sağlam dokuya sahip ağaçlardan yapılması da önemli özelliklerindendir. Uyumlu renkli kumaştan yapılan minderi, sırtı ve oturumu rahatlık sağlar. Kare, dikdörtgen, yuvarlak biçimlerde hava şartları, dış etkenler ve taşıma işlemleri için de dayanıklı niteliklere sahip, uzun süre kullanıma uygundur.

 

daha fazla
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?