Teleteknik Home
0 352 339 21 21

TV Üniteleri

Tasarım Harikası Tv Üniteleri

TV ünitesi diğer adıyla TV konsolu, led ekranlı televizyonların sade duruşunu hareketlendirmek ve duvara monte edilmesine alternatif olarak üretilmektedir. Oturma gruplarınızın dekorasyonuna uyum sağlayacak ve birbirinde eşsiz modeller sunan inegöl TV üniteleri, hem evlerinize şıklık katacak hem de teknolojik aletlerin düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayacaktır.
En çok vakit geçirdiğiniz salon ve yaşam alanlarınız gibi ortak alanlarınızda tercih edeceğiniz TV üniteleri, zevkinize uygun onlarca modelden oluşuyor. Farklı materyallerden üretilenler, farklı fonksiyonel görevleri bulunanlar farklı ebat ve tasarım özellikleriyle birlikte her ihtiyaca cevap verir. TV ünitesi alırken oturma grubunuza uygun ve kullanacağınız alanın metrekaresine uygun seçim yapmalısınız. Büyük bir TV ünitesi tercih etmek alanınız darsa evi karanlık gösterecektir. Bunun için daha minimal modeller ve daha küçük ebatlarda modeller tercih edilmelidir. Öte yandan alanınız oldukça genişse alanın yapısına uygun büyüklükte ve abatlarda tercih yapılabilir.
TV ünitesi mobilya dekorasyonlarınızın tümüne uygun seçenekleri ve yüksek kalitesi sayesinde uzun süreli kullanımlar için oldukça uygundur.

TV Ünitesi Fiyatları: Uygun ve Çeşitlilik Sunan Seçenekler

Yaşam alanlarınıza renk katarak size özel bir alan oluşturmanıza yardımcı inegöl TV üniteleri çeşitlerine göre fiyat bakımından da oldukça uygundur. TV üniteleri fiyatları, boyutuna, ağaç türüne, malzemesine, markasına ve sezonuna göre değişiklik gösterir. Kapaklı veya çift katlı TV üniteleri ebat olarak büyüdükçe fiyat bakımından da yükselir. Ebat olarak küçüldükçe ve işçiliği azaldıkça fiyat oranı da düşer. TV üniteleri birbirinden eşsiz model çeşitleri ile her evde yerini almaya hazır. Otuma odası koltuk takımlarınızla kombine edebileceğiniz, şık 2022 TV ünitesi modelleri ve köşe koltuk takımları ile kombine edebileceğiniz TV sehpası modelleri Teleteknik Home`da sizlerle buluşuyor. 

TV Ünitesi modelleri ile dekoratif bir görünüm oluşturacak Kayseri İnegöl Mobilya Modellerini İncelemenizi Tevsiye Ederiz.

TV Ünitesi Modelleri: Estetik ve Fonksiyonel Tasarımlar

TV ünitesi her haliyle evinizi, ofisinizi, işyerinizi kısaca yaşadığınız ortamları ahşap işçiliğinin kıymetli uygulamalarıyla süslemektedir.

Özellikle oturma odası, salon, yemek odası için estetik bir görünüm kazandıran tv konsolu ve tv ünitesi yaşadığınız mekanları renklendirir.

TV ünitesi hayatınıza ve mekanlarınıza kattığı estetik ve şık bir görünümün yanında zengin fonksiyonlarıyla da kullananların hayatını kolaylaştırır.

TV konsolu ve TV ünitesi yanlarında, alt ve üst bölümlerinde kitaplık, raflar, kapalı dolaplar, aksesuar sergi alanlarıyla size kullanışlı bir sistem sunmaktadır.

TV üniteleri ürünün şekline ve kullanım alanına göre sınıflandırılmaktadır. Yaygın kullanılan tv ünitesi modellerini aşağıda listeledil

Dolaplı TV Ünitesi

Dolaplı TV ünitesi alt, üst veya yan bölümlerindeki kapaklarla kapatılmış bölümler depolanmak istenen her türlü eşya, kitap, aksesuarı korumak, saklamak ve depolamak için kullanılmaktadır. Dolaplı TV ünitesi bu fonksiyonelliklerle donatılmış haliyle televizyon izleme keyfinizi katlar, daha da odaklanmanıza neden olur. 

TV ünitesi sadece televizyon izlemek için değil aynı zamanda televizyon ekranını kullanan laptop, DVD, oyun konsolları, eski video player, uydu alıcısı, sosyal medya ortamları, film kutuları, modem gibi teknolojik aletleri  estetik biçimde bir arada bulundurmakla görevlendirilmiştir.

Ahşap TV Ünitesi

Ahşap TV ünitesi tasarımları artık yaşam alanlarının, ortamın havasını değiştiren, lüks bir görüntü için vazgeçilmez parçasıdır. Ahşap tv ünitesi ile duvara asılabildiği gibi ünite içinde kendi ahşap ayağı üstünde tasarlanmaktadır. Ortama doğallık, sakinlik ve huzur katmaktadır.

TV ünitesi, seyir keyfi yaşayabileceğiniz, ortama estetik katan, konfor sunan şık bir dekorasyon sağlamalıdır. Bir televizyon odası, televizyon köşesi görüntüsü vermesi için; modern vazo, fotoğraf çerçeveleri, biblo gibi aksesuarlar kullanılabilir.

TV ünitesi televizyon izleme zevkinizi bozmayacak düzenlemeler yapmanıza imkan vermelidir. Canlı veya yapay bitkilerle dekore ederek dinamik bir ortam oluşturabilmelidir.

Oturduğunuzda o mekanın çekim merkezi olan TV ünitesi, çok sayıda raflarıyla sizi kitap okumaya çağıran bir kütüphane görevi de üstlenmeli, ekleyeceğiniz ilginç kitaplarla görenleri kitap okumaya davet etmelidir.

Camlı TV Ünitesi

Küçük biblolar ve antika parçalarla camlı tv ünitesi daha sevimli ve eğlenceli şekle dönüştürülebilir. Bazı kısımları camlı bölümlere ayrılan camlı tv ünitesi ile biblo ve antika parçalar daha da önemli bir konuma taşınmış olur. 

Etkileyici ve doğru konumlandırılmış tablolarla sanat ve lüks görüntü sağlanabilir.

Beyaz TV Ünitesi

Sade modeller, televizyon ekranına kolay odaklanmayı sağlamaktadır.  Beyaz TV ünitesi  tasarımı, sadeliği ve fonksiyonel oluşuyla daha da ilgi çekicidir. beyaz tv ünitesi ile daha estetik mekan dekorasyonuna sahip olmak mümkündür.

TV Ünite dekorasyonları alanın yapısına uygun yapılmalı

Salon, oturma odası, yatak odası, genç odası gibi alanlarda yer alması düşünülen bu ünitelerin evinizin genel dekorasyon tarzına uyum sağlaması gerekir. Dekorasyon alternatifleri içinde seçim yaparken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır. Odanızın boyutları, ünite ebatlarının belirlenmesinde etkin bir faktördür.  Küçük mekanlarda büyük ünite kullanmak, hem yerinizi hem de ruhunuzu daraltır. Ünite dekorasyonları, öncelikle alanın yapısına uygun şekilde yapılmalıdır.

Evinizin dekorasyonunda yer alan koltuk, kanepe, büfe, sehpa gibi eşyalar, ünitenin tarzıyla da uyum sağlamalıdır. Yaşam alanlarınızın estetiği, fonksiyonelliği, konforu, etkileyici ve şık görüntüsü için dekorasyonu çeşitli parçalarla uyumlaştırabilirsiniz.

TV ünitesi, yaşam alanınızın ambiyansını değiştirebilecek özelliklere sahiptir

Göz alıcı bir ev dekorasyonunun en ilgi çekici bölümlerinden olan TV ünitesi, yaşam alanınızın ambiyansını değiştirebilecek özelliklere sahiptir. Bu durum daha titiz seçimler yapılmasını gerektirir. Salon ve oturma odasının organik bölümü haline gelen bu alanın göze hoş görünen nitelikte olması önemlidir. 

Salon ve oturma odasında göz yormayan, dinlendiren, rahat ve ferah bir alan kurmak için gerekli parçaları uyumlu biçimde bir araya getirmek gerekir. Evinizin modern dekorasyonu içinde geometrik tarza sahip seçenekleri, klasik dekorasyonu içinde resim, tablo, çerçeve, çiçek, kitap, fotoğraf, şeklindeki objeler kullanılabilir.

Televizyon izleyeceğiniz alanı rahat bir mekana dönüştürmek için seçeceğiniz eşyalar bu açıdan önem taşır. İstediğiniz dekorasyonu oluşturabilmek için evinizin genel modern veya klasik tarzına uyumlu alternatifleri tercih edebilirsiniz. Modern ve klasik tarza sahip evinizde TV ünitesini dekoratif eşyalarla zenginleştirebilirsiniz.

Odanın küçük olduğu bir evde ünitenin alt ve üst dolaplara sahip olması büyük kolaylıklar sağlar. Salonda estetik bir görünüm için dolaplar kapaklı olmalıdır. Klasik dekorasyonlu eviniz için ayak ve kapak ünite tasarımları için çok hoş durur. Televizyonun boyutları da bu tercihte için önemlidir.

Ünitenin kolay temizlenebilmesi, alt temizliği için ayaklı olması, kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmesi tasarımının estetik ve etkileyici olması kullanım keyfi ve süresini önemli oranda etkiler.

Tv ünitesi oturma odası ve salonlara da modern bir tarz katar

Hayatınız için en fonksiyonel kullanıma sahip TV ünitesi, oturma odası ve salonlara da modern bir tarz katar. Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak pek çok ünite modeli üretilmiştir. Modern tasarımlara sahip kullanım detaylarındaki zenginlik fonksiyonel özellikleri belirgin hale getirir. Estetik ve etkileyici görünümleri aynı zamanda dekorasyonları tamamlar.

Farkında mısınız üniteler oturma odalarının en kıymetli parçaları oldu. Evin genişliğine ve şekline göre seçilen ünite, dekorasyonunuza çok hoş görünüm sağlamak için de tercih sebebidir. Eve sağladığı görünüm ve konfor, faydalı bir kullanım sağlıyor. Yoğun kullanılan oturma odaları, modern ünitelerle değişik bir havaya bürünür.

Dağınıklığı gideren üniteler, düzenli bir alana kavuşmanızı sağlar

Üniteler yerleştirildiği alanların görünümünü büyük oranda etkiler. Çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilmiş üniteler için daha geniş alanlara ihtiyaç vardır. En geniş duvarlara konuşlandırılan üniteler, evin genel dekorasyon özelliğini ve atmosferini değiştirir. Salaşlığı, dağınıklığı gideren üniteler, düzenli bir alana kavuşmanızı sağlar.

Ünite modelleri, dekorasyonu tamamlarken göz yormayan, hoş, ferah ve sade alanlar sunar. Özellikle çekmece ve rafları, kolaylık, sakinlik ve düzenli mekanlar sağlar. Dağınıklığı giderir, kullanım kolaylığı, sergileme alanı kazandırır.

Özgün bir dekorasyonun önemli bir parçasıdır

Ünite tercihlerinde özgün tasarımlar mekanın atmosferini değiştirir. Farklı tasarımlara sahip oturma odası ve salonlar da özgün bir dekorasyonun önemli bir parçasıdır.

TV ünitesi modelleri farklı renk ve çeşitlerde bulunmaktadır. Ama kişisel tercihleriniz ve ev stiliniz en doğru tercihi vermeniz için yardımcınız olur. Modern dekorasyonların ayrılmaz parçası olan üniteler, farklı kaplama ve desenlerle sizlerle buluşur.

 Üniteler, ev içinde sık kullanılan eşyalar için de işlevsel bir saklama alanı sunar. Sahip olduğu raflarda ise kitaplarınızı sergileyebilirsiniz. Üstelik kitap ve aksesuarların bir arada kullanılması, evinize daha aydın bir görünüm kazandırır.

Klasik tasarımlar zarif, zengin ve ihtişamlı görünür

Farklı model ve renklerdeki üniteler evin genel havasına ve tarzına çok kısa sürede uyum sağlar. Minimal tasarımlar sakinliği, sadeliği, etkileyici ve göz yormayan tarzlarıyla huzurlu hal alır. Klasik tasarımlar da zariftir, zengindir, ihtişamlı görünümüyle ünite tercihini etkiler.

Açık renklerde döşediğiniz odanızın daha minimal tasarımlı ürünler ile döşenmesi gerekir. Bu şekilde salon için dekorasyon bütünlüğü de sağlanmış olur. Daha hareketli yaşam alanlarında ise klasik desen ve tarzlara sahip ürünler evin görünümünü daha şık hale getirir.

TV ünitesi kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamalı

Kişisel bir alan oluşturmanıza imkanı sunan TV ünitesi kendinizi daha iyi hissetmenizi, eve modern görünüm kazandırmanızı sağlar.

Oval TV ünitesi, camlı dolapları ve estetik raflarıyla dekorasyonunuzu zenginleştiren parçalar için bir saklama imkanı sunar. Salon ve oturma odasının dekorasyonunu belirlerken TV ünitesi için kullanım amacına göre karar vermek daha büyük faydalar sağlar. Örneğin ninelerinizden, dedelerinizden kalma estetik eşyalar gözümün önünde olsun diyorsanız camlı rafları olan klasik, modern ve sürekli kullanacağınız bir tarz için ise çekmece, kapak, raf ve dolaplı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Zevkinize uygun, kullanım tarzınıza göre üniteler, hayatınızın konforunu evinizin estetiğini artırır.

Açık raf, dolap ve çekmece şeklindeki saklama alanlarına sahip ünitelerini satın alırken, alışkanlıklarınız ve kullanım tarz ve amacınız belirleyici bir etken olacaktır. Oda büyüklüğü, ışığın yönü, priz noktaları, diğer mobilyaların konumu, uzaklığı da bu kararda önemlidir.

Küçük mekanlarda az parçalı, sade üniteler hareket alanı korur, açık renk, modern ve estetik tasarım, saklama alanları da önemli bir etki oluşturur. Ahşabın güzelliği, sağladığı konforu, metalin sağlamlığı ve şıklığı, mermer gibi doğal malzemelerin gücü de tercihlerde göz önünde bulundurulmalıdır.

Şık, estetik ve lüks üniteler seyir keyfinizi artırırken ortamın havasını değiştirerek konfor sağlar. Aksesuarlarınızı, kaktüs ya da yapay bitkilerle, kitaplarla, tablolarla, duvar varyasyonlarıyla, aydınlatma unsurlarıyla TV ünitenizi daha keyifli, eğlenceli, huzur veren, dinlendiren bir boyuta taşıyabilirsiniz.

İnegöl TV Sehpası (TV sehpaları)

TV sehpası modeli, minimalist tasarımı ve fonksiyonelliği ile dikkat çeker. Genellikle beyaz, siyah veya gri renklerde üretilir ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

Sizler için seçtiğimiz inegöl mobilya ünite modelleri yukarıda sergilenmektedir. Daha fazla ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

daha fazla
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?