Teleteknik Home
0 352 339 21 21

Köşe Takımları

İnegöl Mobilya Köşe Takımları

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan köşe takımları yeni evli çiftlerin ve evinde yenilik yapmak isteyenlerin öncelikleri arasında yerini çoktan aldı. Dar alanlar için vazgeçilmez bir tercih olan İnegöl köşe takımı alandan tasarruf sağlamasının yanında pek çok işlevsel özelliğiyle de yaşam alanlarımızda hayat kurtarmaktadır. Tasarım şeklinden dolayı genellikle L koltuk takımı şeklinde anılan köşe takımları ikili ve üçlü koltuklara ek tek kişilik puf eklenerek sunulmaktadır. Kalabalık aileler için eklenebilir özellikte tasarlanan köşe takımlarını ihtiyacınıza göre bulmak İnegöl Köşe Takımlarıyla mümkün. Farklı model seçenekleriyle sizlere sunduğumuz fonksiyonel köşe takımlarımızla şıklığınızdan ödün vermeden konforu yakalayabilirsiniz.

TV ünitesi karşısında ayaklarını uzatarak vakit geçirmek isteyenlere cevap niteliğinde üretilmiş olan puf destekli İnegöl l koltuk takımları konforunuz için adeta biçilmiş bir kaftan. Geniş salonlar içerisinde de tercih edilebilen köşe takımlarında seçilecek olan model, kumaş ve renklere göre kullanım alanlarınıza rahatlıkla uyarlanabilir. İnegöl mobilya köşe takımları deri, kadife dokulu, klasik, chester ve modern köşe takımları seçenekleriyle hayalinizdeki tarzı gerçeğe dönüştürmek için beğeninize sunuyor.

Köşe takımları ve chester koltuk takımları ev dekorasyonu için sıklıkla tercih edilirken ofis için de oldukça rağbet gören parçalardandır. Özellikle deri kumaşlı İnegöl mobilya köşe takımlarıyla ofisinize farklı bir hava katabilir iş sohbetlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Dinamik ve hareket alanına ihtiyaç duyulan ofisler için de daha renkli ve kullanışlı seçeneklerin bulunduğu İnegöl köşe takımlarıyla iş hayatınız daha konforlu hale gelebilir.

Geniş balkonu olanların şark köşesi ya da modern isteklerle dizayn edebileceği köşe takımları evinizin her alanında kurtarıcı bir parçadır. Her mevsim kullanılabilen ve değiştirilebilir kumaşlarla farklılık yaratabileceğiniz köşe takımları sizler için tüm seçenekleriyle İnegöl Mobilya’da.

Köşe takımları hem tek bir parça olarak yer aldığı hem de fonksiyonel ürünler olduğu için odanızda yaratmak isteyeceğiniz dekoru tek başına üstlenir. Eğer siz de köşelerinizi değerlendirerek evinizde kullanışlı bir şıklık yaratmak istiyorsanız İnegöl köşe takımı modellerimizi inceleyebilir hayallerinizdeki şıklığı evinize taşıyabilirsiniz.

Oturma odanızı şıklık ve zarafetin merkezi haline getirecek oturma grupları ve köşe takımları Teleteknik Home güvencesi ile sizlerle buluşuyor. 

Tasarım Harikası İnegöl Köşe Takımları

Köşe takımları genellikle oturma grubu içerisinde kullanıldığı için her zevkin karşılık bulacağı çeşitliliğiyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Daha küçük alanlar için tasarlanan L modeller, geniş ve kalabalık ortamlar için şekillendirilen U modeller, sadelikten yana olanlar için modern modeller, klasikten vazgeçemeyenler için göz kamaştırıcı klasik modeller ve son zamanların gözdesi haline gelmiş chester modelleriyle evinize ve tarzınıza uygun tüm seçenekleriyle İnegöl köşe takımı modelleri, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmede yardımcı oluyor.

Her modelde ortak bazı fonksiyonlar bulunur. Bunlar köşe takımlarının bazalı, bazasız, sandıklı, sandıksız, açılabilir ya da açılamaz özellikleri şeklinde sıralanabilir. Bazalı köşe takımlarının sandıklarında fazla eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilir evinizdeki kalabalığı bir çırpıda düzene koyabilirsiniz. Açılabilir yapıda olan köşe takımları ile keyifli akşamlarınızın ardından yatak konumuna gelebilen 2021 İnegöl Köşe Takımları modelleriyle misafirlerinize rahat bir uyku vadedebilirsiniz.

Ofisler için de sıklıkla tercih edilen köşe takımları deri ve koyu renklerle dizayn edildiğinde iş ortamınızda daha derin bir hava katacaktır. Daha fresh ve dinamik bir görünüm kazandırmak isteyenler renkli kumaş seçenekleriyle çeşitlendirilen l koltuk takımı modellerinden en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Chester köşe takımlarının daha çok revaçta olması dikkatleri üzerine çekiyor. Modern ve klasik tasarımı birleştiren bu modeller mobilyaların gözdesi konumunda yerini alarak evlerinizi süslemeye hazır. Geniş ve gösterişli koltuk kenarlarıyla kullanılan alanda göz doldurucu bir görünüm kazandıran chester köşe takımları ile siz de ihtişamlı şıklığı yakalayabilirsiniz. Geniş alanlarda ve salonlarda kullanılması daha çok tavsiye edilen bu modeller tasarımlarından dolayı daha büyük ebatlardadır ve tek başlarına odanızın havasını değiştirmeye yeterlidir.

Kalabalık aileler ya da misafir ağırlamayı sevenler için U köşe takımları daha çok tavsiye edilmektedir. Puf yerine eklenebilen ikili, üçlü koltuklarla daha uzun ve kullanışlı hale getirilebilen bu modelde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı seçenekleriyle sitemizde yer alan köşe koltuk takımlarını inceleyerek seçiminizi yapabilir, evinizin havasını dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

İnegöl Ekonomik Köşe Takımları

İnegöl ucuz köşe takımları, her bütçeye uygun ürünler sunarak her evin kendine özel atmosferinin olması için birbirinden eşsiz seçenekler sunuyor. Çeşitli faktörlerin fiyat unsurunda etkili olduğu köşe takımlarımız içerisinden tarzınıza ve evinize uygun olanları seçebilir ucuz maliyetlerle şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Köşe takımları ev içerisinde tamamlayıcı bir görev üstlendiği gibi tek başına bir oturma grubuna da entegre edilebilmektedir. Yan ürünlerle de desteklenen köşe takımlarınızda özgün görünümler elde edebilir ve kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz. Büyük yastıklarla desteklenen köşe takımlarını tercih edebileceğiniz gibi çeşitli berjer seçenekleriyle de farklı ve hareketli bir alan yaratmak mümkün.

Rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan köşe takımlarında puf seçenekli tasarımlar tercih edilirken yastıklı ve minderli seçenekler de yaşam temposunun yorgunluğundan sıyrılmanız için en uygun seçenek olacaktır.

Balkon ve teraslar için de tercih edilen köşe takımları her alana uyum sağlayabilen özellikleriyle tüm sezonların en çok tercih edilenleri arasında. Ucuz İnegöl Köşe Takımları sayesinde balkon ve teraslarınızda havanın tadını çıkarırken rahatlığınızdan ve bütçenizden ödün vermeyin.

Yalnızca alandan tasarruf etmenizi sağlamayan İnegöl Köşe Takımları silinebilir kumaş yapısı ve yüksek ayak modelleriyle de temizlikte size zaman kazandırır. Her tarzın ve bütçenin isteğine cevap veren Ucuz İnegöl Köşe Takımları sayesinde mobilyanızı başka yerde aramayın.

En Uygun İnegöl Köşe Takımları Fiyatları

İnegöl Köşe takımı fiyatları üretildiği malzeme, kullanılan kumaş türü, fonksiyonel özellikleri ve bulunduğu sezona göre farklılıklar gösterir. Köşe koltuk takımları iskelet ve üst bölümdeki kaplamalardan oluşur. İki alanda da kullanılan kumaş türleri de çeşitlilik gösterir. Deri, kadife dokulu, tay tüyü, süet ve birçok farklı kumaşlarla sizlerin tercihlerini karşılayabilecek seçenekler bulunur. Kişisel seçimlerinizle şekillendirebileceğiniz İnegöl Köşe Takımları da aradığınız seçeceğiniz kumaşın kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterecektir.

İskeleti oluşturan malzemenin kalitesi ve kullanım ömrü de fiyat üzerinde etkilidir. Ceviz ve ahşap kullanılan iskelet yapıları daha dayanıklı ve uzun ömürlü olduklarından mdf ve suntalam malzemelerden yapılan ürünlere göre daha yüksek fiyatlar içerebilmektedir. Daha uygun fiyatlı seçenek arayışında olanlar için de gerekli çeşitliliğe sahip olan İnegöl köşe takımı fiyatları, her bütçeye yanıt olabilmektedir. Seçeceğiniz köşe takımının sandıklı veya açılabilir olması da fiyatta değişkenliklere sebep olmakta. Uzun süre kullanılan köşe takımlarını seçerken kişisel zevklerinizin yanında işlevselliğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Kayseri köşe takımları, şıklığı ve konforu bir arada sunan mobilya seçenekleridir. Geniş oturma alanı ve kullanışlı yapısıyla evlerinize ferah bir hava katarken, estetik tasarımlarıyla da göz doldurur. Kayseri köşe takımları, farklı renk ve doku seçenekleriyle her zevke hitap eder. Yumuşak minderleri ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanıma uygun olan bu takımlar, aynı zamanda dayanıklılık ve konfor sağlar. Ev dekorasyonunuzda şıklığı ve rahatlığı bir arada arayanlar için Kayseri köşe takımları ideal bir seçenek olabilir.

daha fazla
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?