Teleteknik Home
0 352 339 21 21

Kayseri Mobilya

Kayseri Mobilya Mağazaları arasında seçkin bir yere sahip olan Teleteknik Mobilya Mağazamızda Bulabileceğiniz Mobilya Modelleri

Kayseri Mobilya Mağazaları

Üretici firma sayısı, üretim miktarı, ihracat ve istihdam rakamlarıyla Türkiye’nin tartışmasız mobilya merkezi haline gelen Kayseri’de çok sayıdaki üretici firmanın ürünlerini sergilediği showroom nitelikli, fabrikadan halka ve doğrudan satış mağazaları var.

Kayseri organize sanayi bölgelerindeki pek çok firmanın genlerine yerleşen mobilya ya da mobilya ara malzemeleri üretimi, mobilya mağazaları sayısındaki artışı da önemli oranda etkilemiştir.

Mobilya üreticisi firmaların yanında ve kaynağına yakın olmanın avantajını değerlendirerek, önemli maliyetlerden kurtulmanın fırsatlarını kaçırmak istemeyen girişimcilerle birlikte mobilya mağazaları Kayseri’yi bu alanda önemli bir merkez kimliğine büründürmüştür.

Kayseri mobilya mağazaları yurt dışı pazarlarda, yani deplasmanda gösterdiği profesyonel tanıtım ve satış başarısını iç pazarda da göstermek için her türlü modern pazarlama tekniklerini uygulamaktadır.  

Lokomotif bir sektör olan mobilyada lider olmanın her türlü avantajlarını kullanan üretici firmaların, mobilya mağazaları ile özellikle perakende satışlarda hatırı sayılır cirolar elde ettikleri görülmektedir.

Kayseri Mobilya Mağazaları

Mobilya üretim kapasitesini artıran üretici firmalar, yurt dışı faaliyetleriyle ihracat getirilerini de hızla büyütmek için gayret gösterirken diğer taraftan iç piyasayı canlı tutmak için Türkiye’nin her noktasına kurdukları satış noktalarının en yoğunu elinin altında mobilya mağazaları sayısıyla dikkat çekmektedir.

100 bine yaklaşan üreticisiyle mobilya sektörünün 300 bine yaklaşan istihdam rakamları içinde mobilya mağazaları önemli yer tutmaktadır.

Çok farklı ve özel mobilya modellerini müşterilerine sunan Kayseri mobilya mağazaları; modern, klasik, lüks, modüler ve sade gibi pek çok mobilya modellerini müşterilerinin beğenisi için sergiliyor. Her gün mobilya modellerinde yeni bir ürün çeşitliliği arayışına kafa yoran mobilya mağazaları, aslında Kayseri’nin lokomotif olmasında itici bir güç unsuru oluşturmaktadır.

Mobilya mağazaları; müşterilerinin, kişiliğine, tarzına, zevkine ve ihtiyacına göre çeşitli kampanyalarla, çeyiz paketi, düğün paketi, ev yenileme paketi, yeni yıl paketi, bayram paketi gibi yoğun satış yöntemleri uygulamaktadır.

Çok çeşitli; misafir odası, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, genç odası, oturma grupları, kanepe, çekyat, yatak gibi ürünleri uyguladığı maliyet fiyat avantajıyla müşterilerini kendine çeken mobilya mağazaları, kaliteli malzeme ve işçilik performansıyla her geçen gün pazardaki payını artırmaktadır.

Kayseri Mobilya Firmaları

Türkiye’nin mobilya lokomotifi olan Kayseri, Türkiye’nin ilk 500 firması arasına 18 firmayla girme başarısı göstermiştir. Bu 18 firmadan mobilya firmaları; İstikbal Mobilya, Yataş, Bellona, Form Sünger Yatak, Boyteks, İpek Mobilya listenin en başında yer almaktadır.

Bu firmalarla birlikte bu firmalara yakın üretim, istihdam ve ihracat kapasitesine sahip çok sayıda mobilya firmaları yukarıdaki sektördaşlarını takip etmektedir.

Lokomotif bir sektördeki Kayseri mobilya firmaları, üretim ve istihdam kapasitesi ile ihracat oranlarını sürekli artırmaktadır. Bu artışın temelinde Kayseri firmaları; arge, teknolojik donanım, iyi eğitimli personel, kaliteli malzeme, estetik tasarım ve inovasyon katkıları yer almaktadır.

Mobilya firmaları 300 bine yaklaşan istihdam rakamlarıyla önemli bir fonksiyonu üstlenmişlerdir. Üretim süreçleri içinde ürünlerin bazı bölüm ve parçalarını başka firmalara ürettirerek girdi maliyetlerini azaltan Kayseri firmaları o firmalara da can suyu olarak onların da ayakta ve hayatta kalmalarını sağlamaktadır.

Kayseri Mobilya Firmaları

Küçük ölçekli ve aile işletmelerinden büyük ölçekli dev yapılara ulaşan mobilya firmaları, dünya standartlarındaki üretim ve kaliteleriyle gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında aranır seviyeye çıkarak önemli bir rekabet gücüne kavuşmuştur. 

Mobilya firmaları, başta ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda ve Rusya gibi çok çok önemli pazarlarda ürünlerini satma başarısı göstermekte, bu pazarlardaki rakamlara ve ülkelere sürekli yenilerini eklemektedir.

Türkiye’nin tartışmasız şekilde mobilya merkezini oluşturan Kayseri mobilya firmaları, sektörün lideri ve lokomotifi olmanın kazançlarını en verimli biçimde kullanarak firmalarını ve performanslarını her geçen gün daha da ileri taşımaktadır.

Mobilya firmaları, kaliteli malzeme ve işçilik performansıyla ürettikleri ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetleriyle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda elde ettikleri kazançla firmalarına, Kayseri’ye ve Türkiye ekonomisine büyük canlılık kazandırmaktadır.

Mobilya firmalarının her yıl ortalama % 15 civarında büyümeleri, 2023 vizyon ve misyonu kapsamında Türkiye’nin başarısına katkı sağlayacaktır. Kayseri mobilya firmalarının bu başarısı özellikle uzak doğu, Afrika, Avrupa ve Rusya pazarında çok daha üst sıralara tırmanma tahminini görülebilir gerçekliğe taşımaktadır.

Mobilya mağazası olan Teleteknik Home ile keyifli alışverişler.

Kayseri Mobilya Sanayisi

Mobilya sektörü artık Türkiye’nin mobilya üssü konumuna gelmiştir. Kayseri organize sanayi bölgelerindeki firmaların pek çoğu ya mobilya ana temelli ya da mobilya ara malzemeleri üreten firmalardan oluşmaktadır.

Türkiye’de ilk 500 firma arasına giren Kayseri firmalarının önemli bir bölümü de mobilya işletmelerinden oluşmaktadır.

Lokomotif bir sektör olan mobilyada Kayseri en önde yol alırken bu liderliğini örnek olarak çevresine yansıtmaktadır.

Kayseri mobilya alanında her geçen gün üretim kapasitesini ve ihracat oranlarını hızla büyütmektedir. Üretim kapasite ve miktarıyla birlikte ihracat rakamlarına bakıldığında bu gerçek daha net bir şekilde kendini göstermektedir.

Küçük ölçekli aile işletmeleriyle üretim hayatına başlayan mobilya sektörü bugün artan bir ivmeyle kabuk değiştirerek profesyonel yönetim ve üretim yöntemlerini uygulamak suretiyle geleneksellikten uzaklaşarak arge, bilgi ve tasarım inovasyon uygulamalarıyla güçlerine güç katmaktadır.

Kayseri Mobilya

Kabuk değiştiren, bir kartalın kendini yenilediği gibi işletmesine yük getiren ve acı veren her türlü yönetim ve üretim süreçlerini geride bırakan mobilya sektörü bugün 100 bine yaklaşan üretici ve 300 bine yaklaşan istihdam rakamlarıyla muhteşem bir performans göstermektedir.

Küçük ölçekli ve aile işletmelerinden adım adım orta ve büyük ölçekli yapıya bürünen mobilya firmaları, dünya standartlarında yaptığı üretimiyle yurt dışında hem aranan markalar haline gelmiş hem de rakipleriyle başa baş rekabet etme gücüne ve özgüvenine kavuşmuştur.  

Kayseri mobilya firma temsilcileri ellerinde çantaları, bilgisayarları, iletişim aletleri ve her türlü donanımlarıyla dünyayı hallaç pamuğu gibi atıp, o kıta senin bu kıta benim, şu ülke senin bu ülke benim karış karış gezerek ürünlerini satma başarısı göstermektedir.

ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya başta olmak üzere pek çok pazarda mobilya markaları etkinliği görülmektedir.

Her geçen gün yeni pazarlara daha çok ürün satmanın, Türkiye, Kayseri ve işletme ekonomisine katkı sağlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

Kayseri Mobilya Koltuk Takımları

Koltuk Takımı Modelleri | Kayseri Koltuk Takımı

 Evimizin dinlenmek, misafir ağırlamak, keyifli vakit geçirmek gibi oldukça fonksiyonel alanları olan oturma odaları yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi oluyor. Özenle hazırladığımız koltuk takımı çeşitlerimizi mağazamızda bulabilirsiniz. Mobilya fiyatları için beğendiğiniz ürün ile ilgili whatsapp aracılığıyla güncel fiyat talep edin, koltuk takımı modellerimize göz atmak için tıklayınız. Uygun mobilya satışlarımız devam etmektedir.

Yemek Odası Takımı Modelleri | Kayseri Yemek Odası

Yemek Odası Takımı Modelleri | Kayseri Yemek Odası

Yemek odası takımları modelleri, hangi sezon içerisinde yer aldığı da fiyat konusunda farklılıkları ortaya çıkarmaktadır. Yeni sezon model yemek odası takımlarının fiyatları bir önceki yıla göre farklılık gösterecektir. Yemek odası modellerimizi incelemek için şimdi tıklayın. Sadece sandalye ihticaı

Yatak Odası Takımı Modelleri | Kayseri Yatak Odası

Yatak Odası Takımı Modelleri | Kayseri Yatak Odası

Yatak odası seçimlerinizde titiz davranmak, konforlu dinlenme alanınızın ihtiyaca uygun dekore edilmesi açısından önemlidir. Tercih ettiğiniz İnegöl yatak odasının fonksiyonel olması, komodin şifonyer gibi parçalarının kullanımının ergonomik olması en az şıklığı kadar önemlidir. Hem hesaplı hem de kaliteli yatak odası ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Köşe Takımı Modelleri | Kayseri Köşe Takımı

Köşe takımları hem tek bir parça olarak yer aldığı hem de fonksiyonel ürünler olduğu için odanızda yaratmak isteyeceğiniz dekoru tek başına üstlenir. Eğer siz de köşelerinizi değerlendirerek evinizde kullanışlı bir şıklık yaratmak istiyorsanız İnegöl köşe takımı modellerimizi inceleyebilir hayallerinizdeki şıklığı evinize taşıyabilirsiniz. Ürün grubumuzu incelemek için köşe takımı modellerine tıklayınız.

TV Ünite Modelleri | Kayseri TV Ünite Modelleri

TV Ünite Modelleri | Kayseri TV Ünite Modelleri

Yaşam alanlarınıza renk katarak size özel bir alan oluşturmanıza yardımcı Teleteknik Home TV üniteleri çeşitlerine göre fiyat bakımından da oldukça uygundur. Farklı tasarımları ve kalitesiyle gönlünüzü fethedecek TV üniteleri Kayseri Teleteknik Home mağazalarımızda. Ürün grubumuzu incelemek için tıklayınız.

Yatak Modelleri | Kayseri Yatak

Yatak Modelleri | Kayseri Yatak

Yatak modelleri, kaliteli bir uyku için gerekli olan en önemli ihtiyaçların başında gelen bir üründür. Yatak tercihlerinde ihtiyaca yönelik seçimler yapılması sağlık açısından en uygun olanıdır. Yatak fiyatları ürünün kalitesine, süngerine, yay yapısına ve hangi kategoride olduğuna göre şekilleniyor. Ürün grubumuzu incelemek için tıklayınız.

Baza & Başlık Modelleri | Kayseri Baza & Başlık

Baza & Başlık Modelleri | Kayseri Baza & Başlık

Uyuma alanı dekorasyonunda göze çarpan ilk detay yatak ve baza başlığıdır. Bu nedenle her ne kadar önemsiz gibi görünse de baza başlığı ve yatak seçimi çok önemlidir. Odanızın atmosferini farklı renk ve model seçenekleriyle birlikte kendi zevkinize göre seçeceğiniz yüzlerce model bulunmaktadır. Ürün grubumuzu incelemek için tıklayınız.

Düğün Paketleri | Kayseri Düğün Paketleri

Düğün Paketleri | Kayseri Düğün Paketleri

Yeni evlenecek çiftlerin kendi tarzlarına ve bütçesine göre evini donatacağı İnegöl düğün paketleri zarif ve hesaplı çözümler sunuyoruz. Evinize attığınız ilk adımdan itibaren her bir odanızda hissedeceğiniz konforu, zarafeti ve işlevselliği bir ömür İnegöl Mobilya ile yaşamanız için hazırladığımız düğün paketleri ile evinizi yuvaya dönüştürüyoruz. Ürün grubumuzu incelemek için tıklayınız.

Sandalye | Kayseri Sandalye

Kayseri Sandalye

Sadece sandalyelerini yenilemek isteyenler için sandalye sayfamızı hemen inceleyin.

Masa Sandalye | Kayseri Masa Sandalye

Kayseri Masa Sandalye

Kaliteli  malzeme, işçilik, estetik, ergonomi, pratik, kullanımı kolay, taşınabilir, dayanıklılık masa sandalye modelleri. Onlarca mutfak masa sandalye modellerini biraraya getirdik. 

 

Etiketler: kayseri deki mobilya firmaları, kayseri'de uygun mobilyalar, kayseri balkon mobilyaları

Kayseri Mobilya Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kayseri Mobilya Modelleri

Mobilyalar kullanıldığı yerler ya da mobilya tarzına göre kategorilere ayrılmaktadır.

Kayseri inegöl mobilya satışı yapan firmamız kayseri mobilyaları konusunda da yeterli uzmanlık ve deneyime sahiptir.

Kullanım alanlarına göre mobilya modelleri

olarak sınıflandırılabilir.

 

WhatsApp WhatsApp