Teleteknik Home
0 352 339 21 21

Baza Başlık

Baza Başlık Setleri

Estetik ve işlevsel tasarımları ile birçok eşyayı muhafaza eden bazalar, en kurtarıcı mobilyalardır. Yataklı ve başlıklı bazalar, çocuklar için gençler için ebeveynler için özel olarak hazırlanır. Sunduğu geniş depolama alanları ve kullanım özellikleriyle öne çıkar. Özellikle son yıllarda ebeveyn odaları ve diğer odalar için eşyaları muhafaza etmesi ve yaşam alanlarını genişletmesi tercih edilebilirliğini artırmaktadır.

Baza başlık ve yatak olarak kategorilendirilen modeller farklı tasarımları ve renkleri ile dikkat çekiyor. İstenilen renk ve ebatta ayarlanabilen bazalar, ister tek kişilik ister çift kişilik olarak müşterilerine alternatifler sunuyor. Evlerini değiştirenler, yeni başlangıç yapanlar, evli çiftler için en elzem ihtiyaçların başını çeken bazalar birçok eşyayı içine alarak sandıklı olarak üretiliyor. İster kıyafet, ister yastık, yorgan battaniye dilediğiniz tüm eşyaları muhafaza ederek kolay ulaşılmasını sağlıyor.

Uyuma alanı dekorasyonunda göze çarpan ilk detay yatak ve baza başlığıdır. Bu nedenle her ne kadar önemsiz gibi görünse de baza başlığı ve yatak seçimi çok önemlidir. Odanızın atmosferini farklı renk ve model seçenekleriyle birlikte kendi zevkinize göre seçeceğiniz yüzlerce model bulunmaktadır.

Çeşitli tekstil ve doğal ağaç malzemelerinden elde edilen başlıklar. Yatak ve baza ile birleşerek en güzel uyumu yakalıyor. Yatak odanızın görünümünü farklı bir boyuta taşıyarak bir bütün halinde görünmesini sağlayan yatak başlıkları, görünümünüzü kişiselleştirmede de öncü oluyor. Yatak odalarınızı pratik fikirler ile şık ve zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz. 

Çift kişilik bir baza başlık

Çift kişilik bir baza başlık yatak takımı arayanlar için ideal bir seçenek, 160x200 cm boyutunda olanlarıdır. Bu boyut, çift kişilik yataklar için genellikle standart kabul edilir ve birçok yatak odasına uyum sağlar. Baza başlık yatak takımı, fonksiyonel ve şık bir tasarım sunarak hem yatak odasına estetik bir görünüm katmaya hem de pratik bir kullanım sağlamaya yöneliktir.

Birçok kişi için yatak odası, dinlenme ve rahatlama mekanıdır. Baza başlık yatak takımı, bu mekanı daha da keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Baza, yatağın altında depolama alanı sağlayarak odanın düzenini korumanıza yardımcı olur. Başlık ise yatağın arkasına monte edilen bir parçadır ve hem rahatlık sunar hem de dekoratif bir unsur olarak kullanılabilir.

160x200 cm boyutundaki çift kişilik baza başlık yatak takımı, geniş bir uyku alanı sunar. Bu sayede çiftler rahatlıkla uyuyabilir ve hareket edebilir. Ayrıca, yatak takımının malzeme kalitesi ve sağlamlığı, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Seçtiğiniz modelin tarzı ve renkleriyle, yatak odanıza kişisel bir dokunuş ekleyebilir ve odanızı istediğiniz atmosfere uygun hale getirebilirsiniz.

daha fazla
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?