Teleteknik Home
0 352 339 21 21

Baza Başlık

Konforlu ve Kaliteli Baza Başlık Setleri

Estetik ve işlevsel tasarımları ile birçok eşyayı muhafaza eden bazalar, en kurtarıcı mobilyalardır. Yataklı ve başlıklı bazalar, çocuklar için gençler için ebeveynler için özel olarak hazırlanır. Sunduğu geniş depolama alanları ve kullanım özellikleriyle öne çıkar. Özellikle son yıllarda ebeveyn odaları ve diğer odalar için eşyaları muhafaza etmesi ve yaşam alanlarını genişletmesi tercih edilebilirliğini artırmaktadır.
Baza başlık ve yatak olarak kategorilendirilen modeller farklı tasarımları ve renkleri ile dikkat çekiyor. İstenilen renk ve ebatta ayarlanabilen bazalar, ister tek kişilik ister çift kişilik olarak müşterilerine alternatifler sunuyor. Evlerini değiştirenler, yeni başlangıç yapanlar, evli çiftler için en elzem ihtiyaçların başını çeken bazalar birçok eşyayı içine alarak sandıklı olarak üretiliyor. İster kıyafet, ister yastık, yorgan battaniye dilediğiniz tüm eşyaları muhafaza ederek kolay ulaşılmasını sağlıyor.

Uyuma alanı dekorasyonunda göze çarpan ilk detay yatak ve baza başlığıdır. Bu nedenle her ne kadar önemsiz gibi görünse de baza başlığı ve yatak seçimi çok önemlidir. Odanızın atmosferini farklı renk ve model seçenekleriyle birlikte kendi zevkinize göre seçeceğiniz yüzlerce model bulunmaktadır. Çeşitli tekstil ve doğal ağaç malzemelerinden elde edilen başlıklar. Yatak ve baza ile birleşerek en güzel uyumu yakalıyor. Yatak odanızın görünümünü farklı bir boyuta taşıyarak bir bütün halinde görünmesini sağlayan yatak başlıkları, görünümünüzü kişiselleştirmede de öncü oluyor. Yatak odalarınızı pratik fikirler ile şık ve zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz. 

Yatak başlığı alırken önemli nokta başlığınızı perdelere, zemine ve duvarlara uyum gösterecek şekilde seçmektir. Yoğun stresli ve tempolu bir günün ardından rahat bir uyku deneyimi yaşamak için tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere birbirinden fonksiyonel yataklar uyku kalitesini üst düzeyde tutacaktır. Yatak başlığı ahşap MDF ve suntalam modellerinden deriyle kaplanmış çeşitlere olmak üzere birçok farklı görüntü yapısı ile üretilir. İnce işlemelere ve detaylara uygun şekilde üretilen ahşap yoğunluktaki yatak başlıkları, natural ve minimal atmosfer sağlamakla birlikte doğallığın huzur veren halini çarpıcı görselliklerle gözler önüne seriyor. Deri malzemenin öne çıktığı yatak başlığı modelleri, çeşitli duvar kağıtları ve boyalarıyla seçkin tasarım stilleri yaratarak evinizin ve yatak odasının havasını güzelleştiriyor. Yumuşak kadife kumaşlı ürünlerin sağlam döşeme tarzları ile çeşitlendirilerek karşınıza çıkan ürünleri, yatağınızı kullanmadığınız zamanlarda çeşitli nevresim takımları ve yastık kılıfları ile kullanıldığında harikulade bir uyum gösteriyor.
Baza ve başlık görselliği ve işlevselliğiyle ön plana çıkarken yataklar ise konforu sağlamalarıyla ön plana çıkıyor. Birbirinden rahat ve kullanışlı yatak modelleri ile baza, başlık, yatak üçlemesini odanıza uygun bir şekilde seçebilirsiniz. Farklı boyut ve kalitedeki yatak modelleri arasından sizin için en uygun yatağa ulaşmak mümkündür. Bel ağrısı, rahatına düşkünler ve yenileyecekler için tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak tercihleri bulunur. Güzel bir günün sırrının kaliteli uyku olduğu bilinciyle yatak modelleri ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz tekli yatak modeli ya da çiftli yatak modelleri ile geniş ürün yelpazesi sunuyor.

Yatak baza ve başlık modelleri şık görünümleriyle birlikte fiyat konusunda da bütçe dostudur. Fiyat filtreleme özelliklerine göre bütçenize en uygun yatak baza ve başlığı seçebilirsiniz. Fiyat belirlemede ana kriterler baza, yatak ve başlığın kalitesi, markası ve hangi sezonda üretildiğiyle ilgilidir. Ayrı ayrı beğenilecek parçalar fazla maliyetli olacağından set halinde yatak, baza ve başlığı almakta fayda vardır.
Uyku kalitesini artıran yataklar, işlevselliği ve geniş depolama alanıyla kullanıcısını rahat ettiren bazalar ve odanın atmosferini keyifli bir alana dönüştüren yatak başlıkları birbirinden eşsiz model ve seçenekleriyle her zaman alıcısını memnun eden ürünlerdir.

daha fazla
WhatsApp WhatsApp